Jak być fit

0

Opracuj właściwą postawę. Umysł jest niewiarygodnie silny i może przyczynić się do osiągnięcia sukcesu. Dopasowanie to maraton, a nie sprint i wymaga wprowadzenia zmian w całym stylu życia.
Nie zbliżaj się do tego z myślą, że możesz zrezygnować z wprowadzonych zmian, gdy osiągniesz idealny cel przydatności lub ryzykujesz, że znowu pogrąży się w złych nawykach. Ubranie powinno oznaczać włączenie rzeczy do Twojego życia, które można ostatecznie zrobić nawykami. Śledź swój postęp i bądź dumny z drobnych ulepszeń. Dobrym pomysłem jest utworzenie „czasopisma”, aby można było śledzić, kiedy pracujesz, co robisz i jak długo. Można również logować co jesz każdego dnia. Może się okazać, że gdy musisz pisać, czy przekąsek, czy nie, może być mniej skłonny do przekąski.
Nie myśl, że tylko dlatego, że masz jedną porażkę, możesz złapać to wszystko i zrezygnować z dnia. Nie zniechęcaj się, jeśli przestaniesz odchudzać lub przestań zdobywać mięśnie; pamiętaj, że płaskowyże są normalne, ale ogólnie rzecz biorąc, postawiłeś się na wyższą trajektorię i na pewno jesteś czymś dumnym.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *